Crosco
English
Hrvatski
O nama
Poruka direktora Društva
Uprava
QHSE
Zaposlenici i edukacija
Kalendar Tečajeva kontrole tlaka u bušotini
Misija i vizija
Povijest
Politike upravljanja
CROSCO logo
Servisi
Bušenje
Remont
Bušotinski servisi
Reference
Nabava
SAP Ariba
Opći ugovorni uvjeti
Etičko poslovanje i prijava nepravilnosti
Javna nadmetanja
Prodaja imovine van upotrebe
Kontakti
Karijera
Javna nadmetanja
16. rujna 2026. / 00:00
Poziv za slobodno nadmetanje 24/2026 – Ubrizgivač za vodu i pjenu na postolju
Download
11. rujna 2026. / 00:00
Poziv za slobodno nadmetanje 23/2026 – Rasvjetna platforma br. 84888
Download
11. rujna 2026. / 00:00
Poziv za slobodno nadmetanje 22/2026 – Postrojenje za istražno bušenje
Download